PL EN
top

imgHodowla berneńczyków

Domowa hodowla berneńczyków jest jak spełniony sen.

 

W moim rodzinnym domu zawsze były psy. Ale kiedy zobaczyłam u naszych znajomych biegające po działce dwa berneńczyki - to była miłość od pierwszego wejrzenia! Przyciągające wzrok, potężne, a zarazem łagodne molosy.

 

Pierwszą suczkę - Odessę -  przywieźliśmy z hodowli berneńczyków Rokada. Niestety z niewiadomych przyczyn zachorowała i pożegnaliśmy ja po 2,5 miesiąca wspólnego mieszkania.

 

Niedługo myśląc zarejestrowałam się na portalu www.szwajcary.com, a tam Kasia podpowiedziała mi, że są szczeniaki w Hodowli Majowy Skarbiec. Gosia - hodowczyni berneńczyków pomogła nam dokonać wyboru suczki. I tak od 23 marca 2009 roku jest z nami Beastie Bianka Majowy Skarbiec. To ona zapoczątkowała wspólne wyjazdy na wystawy krajowe i zagraniczne i to ona została naszą pierwszą w życiu suką hodowlaną.

 

A 28 stycznia 2011 roku otrzymaliśmy przydomek hodowlany o nazwie Spełniony Sen (nr rej 6169/S). Nazwę wymyśliła psia ciocia - Karolina.

 

Po przeszło roku, dla towarzystwa Biance przywieźliśmy od Ewy i Zbyszka suczkę Ginę z hodowli berneńczyków Stróż Zagrody. Psy mieszkają z nami w domu i są traktowane jak członkowie naszej rodziny. Są z nami w życiu codziennym i towarzyskim. Jeżdżą z nami wszędzie. Dzięki nim poznajemy wielu wspaniałych ludzi. I jedno już wiemy na pewno - zawsze z nami i w naszych sercach będą berneńczyki.

 

Logo organizacji

imgCo nowego?

Maraton Wystawowy Bałkany 2017

2017-05-09

Maraton Wystawowy Bałkany 2017

(Czarnogóra, Bułgaria, Macedonia, Serbia)

Magic - NOTTI MAGICHE DEL MOLINASCO 7xBOB, 7x CACIB, 7xCAC, 2 x res. CACIB

Magic w wieku 20 miesiecy wywalczył tytuły:

Czempion Czarnogóry,

Grand Czempion Czarnogóry,

Czempion Bałkanów,

Czempion Adriatyku,

Czempion Śródziemnomorski,

Czempion Bułgarii,

Grand Czempion Bułgarii,

Czempion Macedonii,

Grand Czempion  Macedonii,

Czempion Serbii.